Na téhle stránce najdeš vše o mých online aktivitách. Těším se na viděnou;-)

Youtube kanál: https://www.youtube.com/MartinTaoYoga

Tady najdeš volná dostupná videa, takový ranní freestyle zaměřená na vlídné rozhýbání celého těla, uvědomění si dechu a jiné užitečné prvky. Vedle toho krátká videa zaměřená na techniky relaxace a užitečné detaily.

Kurzy:

Nejraději sdílím své poznatky formou kurzů ať už naživo, a nebo v online světě. Umožňuje mi to navazovat a postupně se dostávat do větší hloubky. Ke každému kurzu nabízím bezplatně konzultace ve formě, na které se dohodneme (email, telefon, messenger aj.). Uvědomuju si, že z videa se ne všechno podaří navnímat a vím, že osobní kontakt je nenahraditelný.

Seznam online kurzů:

 • Yoga Essentials: online verze úspěšného kurzu, který nabízí ucelený vstup do praxe jógy nejen jako fyzické praxe, ale i s jejími přesahy. Moje více než 10letá cesta jógou byla plná odboček a slepých uliček. Byl bych rád, kdybyste se jich na rozdíl ode mě vyvarovali.
  Další informace a přihlášení najdete tady: https://tao-yoga.cz/online-kurz-yoga-essentials/
 • Cesta Dovnitř: jednoduchá sestava, která vám pomůže navnímat, že ásany mohou mít i hlubší rozměr než “pouhé” protažení těla. Hlavním tématem jsou vibrace a jemné vnímání. Kurz obsahuje dvě bonusová videa ukazující další možnost, jak propojit pohyb, zvuk a vnímání energie.
  Více informací a přihlášení najdete tady:
  https://tao-yoga.cz/online-kurz-cesta-dovnitr/
 • Tajemství přirozeného dechu: kurz věnovaný dechu z trochu jiného úhlu pohledu. Hlavním tématem je, jak tělo nastavit tak, aby dýchalo plným dechem “samo od sebe”. Vedle toho si představíme některé užitečné techniky využívající dech k relaxaci a meditaci.
  Další informace a přihlášení najdete tady: https://studio.oys.cz/courses/kurz-prirozeny-dech-s-martinem-wagenknechtem
 • Orgánová sestava: Orgánová sestava slouží k uvědomění si základních energetických drah (meridiánů) v našem těle a k jejich harmonizaci. V tomto kurzu se jí naučíme provádět. Kurz má formu “puzzle”, kdy si můžete podle svých časových možností poskládat jógovou lekci sobě přímo “na míru”.
  Více informací Vám rád poskytnu na ohni.ohen@gmail.com.
 • Jógové Minimum aneb Co byste měli vědět, než si začnete strkat nohu za hlavu (a je to vůbec nutné?;-). Minikurz mapující základní jógové principy vhodný zejm. pro začátečníky. Další informace tady:
  https://tao-yoga.cz/online-minikurz-jogove-minimum-od-24-11/
 • kurz Umění relaxace: kurz věnovaný relaxaci jakožto základní jógové dovednosti. Více najdete tady: https://tao-yoga.cz/online-kurz-umeni-relaxace/

FREE Seriál: Po stopách moderní jógy – www.tao-yoga.cz/po-stopach

O mě

Popis mého pohledu na věc najdeš v sekci pojetí a v sekci texty. Pokud by se ti nechtělo číst, můžeš zkusit podcast Jóga z gauče nebo Methtalks, ve kterých jsem měl možnost “promluvit k národu”.