Holistická jóga


Holistická jóga

Jóga ve své podstatě funguje celostně oslovuje nejen naše tělo, ale i naši mysl a duši. Kombinuje v sobě různorodé techniky harmonizující nás do hloubky. Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sama sebe.

10 týdnů pro nápravu držení těla a redukce stresu. Kurz vám poskytne jednoduché, ale účinné techniky, jak se navrátit zpátky k sobě – do harmonie těla a mysli. Nejde nám o dokonalost formy, ale o hluboký obsah. Kurz je otevřen všem bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti. Budeme protahovat a posilovat svoje tělo, ladit svůj dech a hluboká relaxace nám poskytne hluboké uvolnění a osvěžení.

Věnujeme se především těmto rovinám:

FYZICKÉ TĚLO

Průpravná cvičení a jógové pozice slouží k uvědomění si svého těla a jeho nastavení do osy, kdy páteř a klouby jsou v optimálním nastavení.

DECH

Ladění dechu nám umožňuje zvýšit energetický potenciál celého těla, skrze prohloubení nádechu a výdechu a z toho plynoucí masáže všech vnitřních orgánů.

RELAXACE

Stres se ve formě napětí ukládá v našem těle, pomocí hluboké relaxace půjdeme do hloubky k celkovému uvolnění skrz naskrz.

Úterý:

19:15–20:45, 23. ledna – 2. dubna 2024, celkem 10 lekcí, necvičí se 6.2.2024 – Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2 Vinohrady

Cena a přihlášky:

– 2600 Kč / kurz (10x 90 minut. lekce plus materiály k dalšímu studiu)

– v případě jednorázové účasti (drop-in: 280 Kč/lekce)

Dotazy a přihlášky:

ohni.ohen@gmail.com