Holistická jóga


Holistická jóga

Jóga ve své podstatě funguje celostně oslovuje nejen naše tělo, ale i naši mysl a duši. Kombinuje v sobě různorodé techniky harmonizující nás do hloubky. Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sama sebe.

10 týdnů pro nápravu držení těla a redukce stresu. Kurz vám poskytne jednoduché, ale účinné techniky, jak se navrátit zpátky k sobě – do harmonie těla a mysli. Nejde nám o dokonalost formy, ale o hluboký obsah. Kurz je otevřen všem bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti. Budeme protahovat a posilovat svoje tělo, ladit svůj dech a hluboká relaxace nám poskytne hluboké uvolnění a osvěžení.

Věnujeme se především těmto rovinám:

FYZICKÉ TĚLO

Průpravná cvičení a jógové pozice slouží k uvědomění si svého těla a jeho nastavení do osy, kdy páteř a klouby jsou v optimálním nastavení.

DECH

Ladění dechu nám umožňuje zvýšit energetický potenciál celého těla, skrze prohloubení nádechu a výdechu a z toho plynoucí masáže všech vnitřních orgánů.

RELAXACE

Stres se ve formě napětí ukládá v našem těle, pomocí hluboké relaxace půjdeme do hloubky k celkovému uvolnění skrz naskrz.

Kdy a kde:

Pondělí:

19:30–20:45, necvičí se 5.2.2024 – Yogarden, Letenské náměstí 1, Praha 7 Letná

Informace a přihlášení:

https://yogarden.cz/cz/holistic