Workshop James Boag: Yoga and the Sun 26.-28.4. 2019

Slunce je jedním s hlavních jógových archetypů. Symbolizuje ideál karmajógy – tedy někoho, jehož činy jsou ustaveny v józe. Vedle toho slunce představuje „světlo vědomí“, z nějž vše povstává. Na svém workshopu James představí principy jógové filozofie „skrze paprsky slunce“. Zvláště se zaměří na symboliku pozdravu slunce, ve kterém je „zakódována“ celá cesta jógy a cíl, ke kterému směřuje. Můžete se těšit na jedinečné propojení jógového pohybu, zpěvu a vibrací manter (kirtan) a meditace.
Workshop má za cíl ukázat, že jóga není jenom o cvičení, ale integruje různé nosné přístupy působící na všechny složky naší osobnosti.
Vhodné pro všechny se zájmem o věc – jógové gurmány i učitele nebo jiné hledače.

James pochází z Yorkshiru, ale jógu a jógovou filozofii učí po celém světě. Je známý pro živé vyprávění mystických příběhů, zpěv manter – jeho kirtany jsou vyhlášené, hluboké meditace a přístup k ásanám a pohybu obecně založený na přirozených principech. Ve svém podání aktualizuje moudrost tradičních písem pro moderní dobu. Základním kritériem je pro něj použitelnost v každodenním životě. Sdílení svých zkušeností se věnuje již dvacet let. Pravidelně část roku tráví v jihoindickém Mysore, kde dokončil svá studia sanskrtu a kde pravidelně vede kurzy zaměřené na nauku Bhagavad Gíty, Jóga súter a indické mytologie.
“Ochutnat” Jamesovy kurzy věnované Jóga sutrám, jógové mytologii a Bhagavad Gítě můžete na www.yogaanytime.com – použijte kód “JAMESBOAG” a získejte 30denní volný přístup. Navštivte také www.jamesboagyoga.com

Program:
Pátek: 19:00– 21:00 Úvodní KIRTAN
Sobota : 10:00– 13:00 Esence jógového pohybu
15:00– 18:00 Pohyb a meditace: obnova a udržitelný rozvoj našeho potenciálu
Neděle: 10:00– 12:30 Jóga v pohybu i zastavení
14:30– 16:30 Závěrečný kirtan.

Cena: 3700,- za celý workshop
Přihlášení ZDE
Další informace: ohni.ohen@gmail.com