Holistic Yoga Class by Patrick Hoenner

Patrick Hoenner je francouzský jógový světoběžník. Inspirují jej různé linie jógové praxe, jako je aštánga vinjása jóga, hatha a kundaliní jóga, mezi své inspirační zdroje řadí také mnohé jógové učitele, jako jsou Sadhguru , Bryan Kest a další. Patrick se zúčastnil mnoha retreatů meditace vipassana a dlouhodobě se věnuje thajským masážím. Ze všech těchto zdrojů čerpá a rozvíjí svůj vlastní styl přístup k učení jógy a rozvíjení vědomí přítomného okamžiku.

Patrick povede jógový workshop, zaměřený celostně. V jeho rámci zapojíme svaly i fascie v jednoduchých ásanách zaujímaných v různých rytmech (staticky i dynamicky), vedle toho budeme rozvíjet svou vytrvalost, svou pozornost a také vnímání svého hlasu, to vše pro lepší uvědomění sebe sama jako víceúrovňové bytosti.
Smyslem workshopu je uvést tělo a mysl do přirozeného stavu, tj. lehkosti a světla. Patrick nás bude provádět svým laskavým způsobem plným

K účasti nejsou nutné žádné konkrétní znalosti ani zkušenosti, postačí prázdný žaludek a chuť k objevování a ke hře.

Více o Patrickovi najdete na: https://www.shantiyogamassage.com/ nebo https://www.facebook.com/PatrickHoenner2

Důležité informace:

Čas: 25.5. 18:00 – 20:30
Místo: Letenské Náměstí, Praha 7
Doporučená cena: 600,-
Přihlášení: ohni.ohen@gmail.com

Osobní pohled:

S Patrickem se znám dlouho a rozhodně to není první seminář, který spolu provádíme. Jeho minulé semináře, které vždy měly nějaký prvek překvapení. Vzpomínám hlavně na:

🟣 buddhistickou yin jógu, která skončila na Vyšehradě acro jógou,

🟣seminář s masáží chodidel, který skončil hodně pozdě, protože slovy klasika spočítaný to bylo dobře, haprovalo v tom jen to násobení (každý člověk má DVĚ nohy😁)

🟣A poslední yin jógu, kdy padl rekord počtu cvičenců v Jemném světě, tam zase Patrick překvapil, když vyndal harmonium a dokázal, že by se mu z fleku mohlo říkat francouzský Krishna Das.

💯Čekám, že nějaké překvapení přijde i nyní😁

🕉 Téma jeho semináře je velmi slibné: Holistic Yoga – Jóga vyživující všechny úrovně naší bytosti. A jak Patricka znám jako člověka dlouhé roky se zabývajícího thajskými masážemi, praktikujíciho vipassanu – o rocích, co jsme spolu strávili v Indii na jógamatkách ani nemusím psát – a pole jeho zájmu je ještě daleko širší… Zkrátka mě nenapadá moc nikdo povolanější pro ☯️ komplexní pojetí.